Władanie językiem rosyjskim jest dziś mocną pozycją w CV. 

Nic dziwnego – bez znajomości języka trudno myśleć o pracy na wysokim stanowisku czy rozwinięciu działalności biznesowej na ogromnych rynkach Wschodniej Europy.

Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć swoją znajomość rosyjskiego, czy też rozpocząć z nim przygodę, nasze lektoraty będą dobrym wyborem.

Oferujemy indywidualne wsparcie w zakresie podniesienia umiejętności językowych w formie szkolenia online z prywatnym lektorem. 

Kursy językowe są „szyte na miarę”, dzięki czemu nauka języka obcego staje się procesem zindywidualizowanym, a tym samym dającym większą satysfakcję, przynosząc w krótkim czasie wymierne postępy.

WARIANT PODSTAWOWY

3h tygodniowo przez 3 miesiące gwarantuje podniesienie swoich umiejętności i kompetencji w zakresie posługiwania się językiem rosyjskim. Łącznie to 36 godzin dydaktycznych nauki, rozmów i wzbogacania języka. Promocja dla pierwszych 5 osób pakiet w cenie 540 zł. płatny w trzech ratach po 180 zł. W przypadku płatności jednorazowej rabat 40zl. Rynkowa wartość kursu to ponad 900zl. Z hasłem MBA zapłacisz tylko 750 zł !

WARIANT ROZSZERZONY

6h tygodniowo przez 3 miesiące gwarantuje skuteczność i satysfakcję klientów. Łącznie to aż 72 godziny nauki, rozmów i wzbogacania języka. Promocja dla pierwszych 5 osób pakiet w cenie 1080 zł. płatny w trzech ratach po 360 zł. miesięcznie. W przypadku płatności jednorazowej rabat 80zl. Rynkowa wartość kursu to ponad 1800zl.hasłem MBA zapłacisz tylko 1500 zł !

Oba pakiety dotyczą nauki języka od poziomu A1 dla początkujących. W przypadku chęci skorzystania z pakietu do podniesienia kompetencji językowych na wyższym poziomie stawki są ustalane indywidualnie

Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych godzin w cenie 20zl. za godzinę zegarową. 
Oferujemy tłumaczenia dokumentów, artykułów książek z języka polskiego na rosyjski oraz z języka rosyjskiego na polski.

Napisz do nas: kontakt@mybusinessacademy.pl
Zadzwoń : 792469381