Z nami rozwiniesz swoją firmę

Na pewno zastanawiałeś się już jak wzmocnić swoją konkurencyjność na rynku.

Konkurencyjność to ciągła walka o klienta, która powoduje wszechobecny szum komunikacyjny na rynku. Powszechną praktyką jest zachęcanie klienta ceną do tego żeby z nami współpracował. Obniżanie cen wiąże się ze spadkiem jakości. Albo robimy sprzedaż masową na niskiej wartości i marży, albo wypadamy z rynku. Czy mamy dostateczną ilość zasobów aby to robić?

Dlatego my jako zespół specjalistów działających w branży szkoleniowej, dla szeroko pojętego biznesu stworzyliśmy MY BUSINESS ACADEMY.
My Business Academy to wyjątkowy program praktycznego wsparcia dla przedsiębiorców, handlowców, pracowników firm i osób, które szukają rozwiązań, by dawać najwyższą wartość usług i produktów jaką jest jakość, a nie tylko obniżać ceny.
Jakość rozumiemy jako wartość w formie przekazu, obsługi i opieki posprzedażowej, dzięki której zbudujesz wieloletnią współpracę opartą na zaufaniu i szacunku.
Dlatego jeśli szukasz rozwiązań, które podniosą Twoją efektywność, Twoich handlowców, to ważne jest to, abyś zwrócił uwagę na to nad jakimi kompetencjami powinieneś popracować ze swoim zespołem. To Twoja i ich marka osobista oraz budowane przez Was relacje są kluczowym czynnikiem do tego, by Twoja firma gwarantowała wysoką jakość.

Wypracowanie odpowiednich kompetencji w obszarze zarządzania firmą, przekonywania o korzyściach, komunikacji wewnątrz zespołowej to podstawowe składowe jakie możesz dać swojemu klientowi, by czuł się dobrze i zrozumiał, że rzeczywiście otaczasz go odpowiednią opieką.
Zwróć uwagę na to, jak ważny dzisiaj w procesie rozwoju firmy jest rozwój osobisty pracowników. To Ty i Twoi ludzie jesteście najcenniejszym kapitałem jaki posiada firma. Dzięki wysokiemu kapitałowi ludzkiemu wzrasta wartość firmy, co finalnie przekłada się na zysk Twojego przedsiębiorstwa.

Umiejętność komunikacji o tym co czuję, w jaki sposób działam, czyli po prostu umiejętność prezentacji swojej marki osobistej sprawia, że jesteśmy w stanie pokazać klientowi swoją firmę od najlepszej strony.
Przygotowane przez nasz zespół szkolenia są rozwiązaniem dzisiejszych problemów z komunikacją na rynku.
Oferujemy wsparcie w obszarze podniesienia kompetencji Twoich pracowników, lepszego, bardziej skutecznego kontaktowania się z klientami oraz budowania oryginalnych i inspirujących komunikatów sprzedażowych.

Członkowie MBA

Poznaj nas bliżej

Formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Przewiń do góry